הרב שניאור פייגין גדל בנס ציונה, ישראל. הוריו ו-12 אחיו ואחיותיו היו שלוחים בנס ציונה ושם למד הרב שניאור את אהבתו כלפי כל יהודי. את שנות העשרה שלו למד בישראל וסיים את לימודי הרבנות בישיבת חב"ד המרכזית בניו יורק.
בשנות ההתמחות ברבנות, שניאור אירגן אירועים עבור קהילות ישראליות ברחבי העולם כולל תאילנד, פרו, וילנה, פרנקפורט, גואטמלה וארצות הברית.


מאז שהיה ילד, חלם שניאור להקים יום אחד בית חב"ד לישראלים ולהגשים את חזונו של הרבי מליובאוויטש לעשות את חלקנו, לשנות את העולם לטובה, ולקבל כל יהודי ללא תנאי.


הוא התחתן עם חני בניו יורק בשנת ,2009 ומאז המשיך להיות מעורב בהסברה במרכזים ישראלים רבים של חב"ד בניו יורק.


גברת חני פייגין נולדה בקווינס, ניו יורק, ובילתה את שנותיה בקראון הייטס, ניו יורק. היא למדה בבית הספר היסודי והתיכון בנות מנחם וסיימה בהצטיינות את לימודיה בשנת 2007. היא סיימה שנה של לימודי יהדות מתקדמים בצפת, ישראל, ובילתה את הקיץ בהנחיית קייטנות יום גדולות בניו יורק ובניו ג'רזי.


יחד עם בעלה, חני מצפה להנחות את התכניות לנשים וגם לרכז את תוכניות הילדים הרבות שחב"ד מציעה לקהילה הישראלית.


הם נרגשים מההזדמנות הייחודית שיש להם לשרת את הקהילה הישראלית בפיניקס.


למשפחת פייגין 3 ילדים: מענדל, 12; חיה אסתר, 3; ואברמ'ל הקטן בן שנה. ומצפים לחלוק את שארית חייהם עם משפחתם החדשה בפיניקס, אריזונה.


בשליחותם החדשה משפחת פייגין מתכננת להכיר, ללמוד ולעשות כל שביכולתם לעמוד לימין הקהילה הישראלית בפיניקס, להקים משפחה ישראלית מלאת אכפתיות ונתינה, מקום בו כל יהודי הוא באמת משפחה, וירגיש בבית.